661 333 777

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

wezwanie pomocy drogowej Opole

POMOC DROGOWA OPOLE

Kolizja, wypadek, awaria, problemy z samochodem. Potrzebna pomoc drogowa?

Auto Czok zapewnia sprawną organizację pomocy drogowej w Opolu i w jego okolicach w razie wystąpienia kolizji, awarii, a także wypadku i innych problemów z samochodem. Świadczymy profesjonalne usługi, dzięki czemu możesz liczyć na naszą pomoc niezależnie od dnia i godziny. Centrum pomocy drogowej AUTO CZOK oferuje pomoc samochodom 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Gdziekolwiek jesteś – zawsze szybko i sprawnie zajmiemy się Twoim samochodem. Wybierając sprawdzoną firmę z wieloletnim doświadczeniem, masz pewność, że zostaniesz obsłużony profesjonalnie. Wiemy jak stresujące potrafią być tego typu sytuacje, dlatego zajmiemy się wszystkim. Jeśli jesteś zainteresowany usługą pomocy drogowej, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy ofertę i zorganizujemy sprawną pomoc na drodze. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a wszystkie zlecenia realizujemy sumiennie i rzetelnie.

Dla kogo organizujemy pomoc drogową?

Oferujemy pomoc drogową dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych TIR, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych. Z naszej usługi mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Organizujemy pomoc drogową dla firm z Opola i okolicznych miejscowości, znajdujących się w województwie opolskim. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców takich miejscowości, jak m.in.:

Zapewniamy również pomoc drogową na odcinku autostrady A4 Opole – Wrocław i Opole – Katowice. Wykonujemy drobne naprawy na miejscu lub holujemy pojazd w wyznaczone miejsce. Oferujemy też transport do naszego warsztatu, w którym przeprowadzamy m.in. naprawy powypadkowe. Każdemu Klientowi gwarantujemy szybkie i sprawne zorganizowanie pomocy drogowej, a ponadto dajemy możliwość wynajęcia samochodu zastępczego. Oferujemy auta osobowe, combi i dostawcze z silnikiem diesla, benzynowym, hybrydowym i elektrycznym. W naszej wypożyczalni znajdują się m.in. samochody Opel Astra, Toytota Auris Hybrid, Fiat Ducato i Jeep Renegade. Gwarantujemy atrakcyjne warunki wynajmu auta oraz niskie ceny w połączeniu z profesjonalnie wykonaną usługą.

Pomoc drogowa w Opolu i okolicach

W powiecie opolskim znajduje się łącznie ponad 2074 km dróg, w tym 28,6 km autostrady A4. Codziennie dochodzi tu do wypadków, kolizji oraz awarii samochodowych, do których należy wezwać pomoc drogową. Firma Auto Czok zapewnia pomoc w takich przypadkach, z którymi kierowcy nie mogą sobie poradzić sami. Jest to np. potrzeba auto holowania i naprawy samochodu, które możemy wykonać na miejscu.

 

Zapewniamy szybką pomoc drogową w Opolu i okolicach w przypadku kolizji lub awarii pojazdu na trasie. Wykonujemy drobne naprawy na miejscu, takie jak wymiana kół i żarówek czy odsysanie paliwa, a w przypadku poważniejszych szkód związanych np. z układem napędowym lub zawieszeniem zapewniamy holowanie pojazdu we wskazane przez Klienta miejsce.

 

Szybka i kompleksowa pomoc na opolskich drogach

Ponieważ rozumiemy, jak ogromny stres towarzyszy takim sytuacjom na drodze, staramy się zapewnić naszym Klientom jak największe wsparcie. Mamy wieloletnie doświadczenie i praktycznie żadna sytuacja na trasie nie jest nas w stanie zaskoczyć. Działamy szybko i kompleksowo, oferując nie tylko usługi serwisowe, ale i możliwość wynajmu samochodu zastępczego. Dla poszkodowanych w kolizjach drogowych, zarówno pomoc z naszej strony, jak i samochód zastępczy są bezpłatne. Koszty w takim wypadku pokryte zostają z OC sprawcy. Komfort i bezpieczeństwo Klientów są dla nas najważniejsze. W ramach ubezpieczenia Assistance współpracujemy z firmami PZU, Warta, Link4, Allianz, Axa Diurect i wieloma innymi.

 

Jeżeli więc padniesz ofiarą kryzysowej sytuacji – zapali Ci się czerwona kontrolka, auto odmówi posłuszeństwa lub doznasz stłuczki – zadzwoń do nas, a my dojedziemy we wskazane miejsce w Opolu czy okolicznych miejscowościach. Jesteśmy w stanie zapewnić pomoc drogową w Opolu zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. Holujemy je i naprawiamy, tak jak również ma to miejsce w przypadku autobusów, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. Ponadto oferujemy pomoc w przeładunku uczestniczących w kolizji aut ciężarowych. Mamy specjalistyczny sprzęt do przeładunku tirów, w tym transportowanych przez nie towarów paletowanych.

 

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i minimum formalności. Usługi z zakresu pomocy drogowej świadczymy zarówno dla Klientów prywatnych, jak i firm.

 

Działamy 24h na dobę

Dla kolizji, wypadków i innych niefortunnych zdarzeń drogowych nie istnieje pojęcie czasu. Dlatego świadczymy swoje usługi w ramach pomocy drogowej w Opolu 24h na dobę. Oferujemy swoją gotowość do niesienia pomocy przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Pracujemy na okrągło na rzecz większego bezpieczeństwa dróg powiatu opolskiego. Pamiętaj, jeśli stałeś się poszkodowanym uczestnikiem wypadku lub kolizji drogowej, udzielimy Ci pomocy bezpłatnie, tak samo jak nie pobierzemy opłaty za przekazane Ci do użytku auto zastępcze. Koszt tych usług uregulowany zostanie bezgotówkowo, z OC osoby winnej spowodowania zdarzenia w ruchu drogowym.

holowanie na A4

WYMIANA
KOŁA

holowanie z A4

NAPRAWY
NA DRODZE

holowanie na autostradzie A4

WYMIANA
ŻARÓWKI

szybkie holowanie A4

OTWIERANIE
SAMOCHODU

bezpieczne holowanie A4

PALIWO
I ODSYSANIE

holowanie A4 tanio

HOLOWANIE
SAMOCHODÓW

Pomoc Drogowa

661 333 777

 

Zadzwoń

Spokój w 4 krokach

pomoc drogowa Opole

WEZWANIE

Firma AUTO CZOK udzieli pomocy szybko i profesjonalnie. Nasze centrum pomocy drogowej dyżuruje 24H na dobę.

pomoc drogowa w opolu

POMOC W RAZIE AWARII

Posiadamy zaplecze techniczne potrzebne do sprawnego udzielenia pomocy drogowej i holowania pojazdów.

pomoc drogowa Opole

SAMOCHÓD
ZASTĘPCZY

Zapewniamy samochód zastępczy. Mimo wypadku lub stłuczki nie musisz zmieniać swoich planów.

pomoc drogowa A4

NAPRAWA
POWYPADKOWA

Sprawnie realizujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich marek.

Nasze pojazdy specjalistyczne

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 815

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarek: 5 ton

pomoc drogowa TIR Opolskie

MAN
TGL 8.180

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3 ton
Moc wyciągarki: 3,5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3,5 ton
Moc wyciągarki: 4 ton

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
SPRINTER 519

Ładowność: 2 tony
Moc wyciągarki: 3 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1023

Ładowność: 4 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

FIAT
DUCATO

Ładowność: 1,5 tony
Moc wyciągarki: 2 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1528

Ładowność: 5 tony
Moc wyciągarki: 6 tony
Udźwig HDS: 2,5 tony

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance