661 333 777

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

holowanie samochodu Opole

Holowanie aut

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usługi holowania aut, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z firmą Auto Czok. Mamy wymagane licencje na transport międzynarodowy oraz krajowy, dzięki czemu możemy oferować pomoc licznemu gronu Klientów zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Nasza flota specjalistycznych samochodów pozwala na niezawodne holowanie wszystkich rodzajów pojazdów, od samochodów osobowych, poprzez samochody dostawcze, ciężarowe TIR i autobusy, aż po pojazdy specjalne i wolnobieżne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w holowaniu aut oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej możemy zagwarantować, że każde zlecenie wykonywane jest bezpiecznie i z niezwykłą starannością.

Holowanie w Opolskiem

Nasze usługi realizujemy w całej Polsce i za granicą, ale przede wszystkim zajmujemy się holowaniem w Opolskiem. Nasza oferta obejmuje holowanie na A4 i w okolicach Opola. Jeżeli okaże się, że auto uległo małej awarii, możemy naprawić je na miejscu. W innych przypadkach możemy odholować auto, bądź przewieźć je na lawecie do wybranego miejsca lub do naszego warsztatu, w którym wykonujemy naprawy układu rozrządu, kierowniczego, wydechowego i hamulcowego oraz zajmujemy się geometrią zawieszenia, naprawą skrzyni biegów oraz blacharstwem i lakiernictwem. Jeśli potrzebujesz samochodu zastępczego, chętnie dostarczymy Ci go na miejsce wypadku. Oferujemy również możliwość wynajmu auta na czas naprawy. Mamy samochody osobowe i dostawcze z silnikiem diesla, benzynowym i hybrydowe, m.in. auta: Opel Astra K, Toyota Auris Hybrid, Fiat Talento i Ducato oraz Jeep Renegade.

Holowanie samochodów

Warto pamiętać, że usługa holowania samochodów nie zawsze może być przeprowadzona ze względu na miejsce lub rodzaj awarii. W takich sytuacjach możemy zaoferować transport pojazdu na lawecie. Holowanie zabronione jest na autostradach ze względu na ryzyko stworzenia niebezpieczeństwa dla ruchu drogowego. Nie można też holować aut, w których doszło do awarii w układzie kierowniczym lub hamulcowym, a także samochodów hybrydowych, elektrycznych i z automatyczną skrzynią biegów. Również pojazdy z zawieszeniem pneumatycznym i hydropneumatycznym muszą być transportowane na lawecie.

Holowanie na A4

Świadczymy usługi holowania na A4. Zgodnie z przepisami wynikającymi z ustawy Prawa o ruchu drogowym samochód, pojazd, który uległ awarii, musi być transportowany na lawecie bądź holowany do najbliższego punktu obsługi podróżnych albo najbliższego zjazdu, jednak jedynie z pomocą pojazdu przeznaczonego do tego typu czynności. A4 należy do czołówki autostrad pod względem ilości zdarzających się tam wypadków, dlatego zapewniamy wsparcie w razie kolizji czy awarii na jej odcinku w województwie opolskim. Zapewniamy odholowanie do punktu obsługi podróżnych lub do najbliższego zjazdu oraz usługę transportu auta na lawecie.

Holowanie TIR-ów

Zajmujemy się także holowaniem TIR-ów i samochodów ciężarowych. Mamy specjalne pojazdy dostosowane do transportu tego typu aut. Dysponujemy wysięgnikami, ciągarkami linowymi i podnośnikami hydraulicznymi i holownikami, które pozwalają nam na realizację zleceń w przypadku pojazdów mających powyżej 4 ton, m.in. ciągników, autobusów, autokarów i maszyn budowlanych. Zapewniamy też usługę wyciągania dla TIR-ów, które utknęły w trudnym terenie, przewróciły się bądź wpadły do rowu. Oferujemy holowanie TIR-ów nie tylko w województwie opolskim, ale też w całej Polsce i Europie.

holowanie na A4

WYMIANA
KOŁA

holowanie z A4

NAPRAWY
NA DRODZE

holowanie na autostradzie A4

WYMIANA
ŻARÓWKI

szybkie holowanie A4

OTWIERANIE
SAMOCHODU

bezpieczne holowanie A4

PALIWO
I ODSYSANIE

holowanie A4 tanio

HOLOWANIE
SAMOCHODÓW

Wezwij pomoc drogową

661 333 777

 

Zadzwoń

Nasze usługi obejmują:

• Holowanie samochodów ciężarowych TIR oraz dostawczych,
• Holowanie autobusów,
• Holowanie maszyn budowlanych i sprzętu rolniczego,
• Holowanie samochodów osobowych,
• Pomoc drogowa na autostradzie A4,
• Laweta,
• Lawetowanie samochodów osobowych

Holowanie w ramach assistance

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance