661 333 777

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

Autopomoc Opole

Pomoc drogowa w Górze św. Anny

Nasza firma zajmuje się świadczeniem pomocy drogowej w Górze Świętej Anny, która jest jedną z najczęściej odwiedzanych przez turystów wsi w województwie opolskim. Część wsi znajduje się na stokach słynnego wzgórza o tej samej nazwie. Do najpopularniejszych zabytków wsi należą zespół klasztorny franciszkanów i kościół pw. św. Anny z 1490 roku. Do dziś w Górze Świętej Anny uchowała się kaplica z XV wieku, w której znajduje się słynąca z cudów rzeźba św. Anny Samotrzeciej. Rzeźba ta jest celem wielu pielgrzymek, co z kolei przyczynia się do zwiększonego ruchu na okalających wieś drogach. Przy wzmożonym ruchu łatwiej o wypadek lub kolizję drogową, tym bardziej że przez Górę Świętej Anny przebiega również autostrada A4, na którą dosyć często wzywana jest nasza pomoc drogowa.

Całodobowa auto pomoc na drogach Góry św. Anny

Jesteśmy firmą, która oferuje pomoc kierowcom na drogach województwa opolskiego, w tym pomoc drogową na autostradzie A4. Jednym z obsługiwanych przez nas odcinków autostrady jest ten przechodzący przez Górę Św. Anny, gdzie zapewniamy całodobową pomoc drogową w przypadku zdarzeń drogowych oraz awarii samochodów. Przyjeżdżamy na wezwanie do wypadków i kolizji drogowych, problemów z uruchomieniem auta, nagłych sytuacji takich jak brak paliwa i uszkodzona w trasie opona. Dysponujemy m.in. autami Mercedes Altego i Sprinter, Fiatem Ducato i samochodami MAN. Mamy pojazdy o ładowności nawet do 5 ton, o mocy wyciągarki do 6 ton i udźwigu HDS 2,5 tony, dlatego zapewniamy sprawne przeprowadzenie wyciągania pojazdów z rowów oraz holowanie. Wszystkie czynności wykonujemy w sposób profesjonalny, aby np. wyciągane z rowu auto nie uległo dodatkowym zniszczeniom.

Laweta w Górze św. Anny

Świadczymy usługi holowania na lawecie w Górze św. Anny. Oferujemy holowanie aut osobowych, dostawczych, busów, autobusów i samochodów ciężarowych (TIR-ów). Każdy rodzaj pojazdu jesteśmy w stanie wyciągnąć z rowu, postawić na koła i odholować do miejsca wskazanego przez Klienta. Uczestniczącym w kolizji kierowcom samochodów ciężarowych pomagamy przeładować towar. Kierowcy aut osobowych i dostawczych mogą liczyć z naszej strony na fachową naprawę pojazdu, a w razie potrzeby również na auto zastępcze z naszej wypożyczalni w Opolu. W razie potrzeby wynajmu samochodu zastępczego oferujemy podstawienie wybranego auta na miejsce wskazane przez Klienta. W naszej wypożyczalni aut znajdują się m.in. samochody osobowe i combi, takie jak: Opel Astra K, Opel Insignia i Jeep Renegade. Wynajmujemy też samochody dostawcze: Fiat Ducato, Furgon i Talento.

Całodobowa pomoc drogowa w Górze św. Anny

Całodobowa pomoc drogowa w Górze św. Anny przyjeżdża do Klientów w przypadku wystąpienia sytuacji takich jak: rozładowanie akumulatora, brak paliwa lub konieczność odessania błędnie zatankowanego paliwa, awaria mobilizera, zapłonu lub blokady skrzyni biegów, a także wystąpienia blokady alarmu. Pomagamy też dostać się do samochodów, w których zamarzła uszczelka i zamek bądź doszło do zniszczenia, zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczyków. Zapewniamy szybką reakcję na zgłaszane przez Klientów problemy. Dyżurujemy przez siedem dni w tygodniu, w tym także w okresach świątecznych. Oferta pomocy drogowej w Górze Świętej Anny dotyczy także maszyn rolniczych i budowlanych, quadów i motocykli. Dzięki doświadczonej załodze, na miejscu zdarzenia reagujemy rzeczowo i spokojnie.

holowanie na A4

WYMIANA
KOŁA

holowanie z A4

NAPRAWY
NA DRODZE

holowanie na autostradzie A4

WYMIANA
ŻARÓWKI

szybkie holowanie A4

OTWIERANIE
SAMOCHODU

bezpieczne holowanie A4

PALIWO
I ODSYSANIE

holowanie A4 tanio

HOLOWANIE
SAMOCHODÓW

Pomoc Drogowa

661 333 777

 

Zadzwoń

Spokój w 4 krokach

pomoc drogowa Opole

WEZWANIE

Firma AUTO CZOK udzieli pomocy szybko i profesjonalnie. Nasze centrum pomocy drogowej dyżuruje 24H na dobę.

pomoc drogowa w opolu

POMOC
LUB HOLOWANIE

Posiadamy zaplecze techniczne potrzebne do sprawnego udzielenia pomocy drogowej i holowania pojazdów.

pomoc drogowa Opole

SAMOCHÓD
ZASTĘPCZY

Zapewniamy samochód zastępczy. Mimo wypadku lub stłuczki nie musisz zmieniać swoich planów.

pomoc drogowa A4

NAPRAWA
POWYPADKOWA

Sprawnie realizujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich marek.

Nasze pojazdy specjalistyczne

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 815

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarek: 5 ton

pomoc drogowa TIR Opolskie

MAN
TGL 8.180

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3 ton
Moc wyciągarki: 3,5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3,5 ton
Moc wyciągarki: 4 ton

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
SPRINTER 519

Ładowność: 2 tony
Moc wyciągarki: 3 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1023

Ładowność: 4 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

FIAT
DUCATO

Ładowność: 1,5 tony
Moc wyciągarki: 2 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1528

Ładowność: 5 tony
Moc wyciągarki: 6 tony
Udźwig HDS: 2,5 tony

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance