661 333 777

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

pomoc drogowa Opole

Lawety w Opolu

Firma Auto Czok świadczy usługi lawetą w Opolu. Holujemy samochody osobowe, ciężarowe i maszyny rolnicze. Zachęcamy do kontaktu w sytuacjach, w których doszło do stłuczki, wypadku bądź gdy nie możesz kontynuować podróży z racji na nagłą niesprawność auta. Jeżeli kupiłeś samochód, który teraz musisz sprowadzić do domu, to również służymy pomocą. Mamy jedno rozwiązanie dla każdego z wymienionych problemów, a jest to holowanie aut na lawetach. Auto Czok oferuje tę usługę jako doświadczona firma z branży pomocy drogowej z Opola. Dysponujemy wieloma autami, dlatego zapewniamy sprawną realizację zleceń, niezależnie od pory dnia. Mamy pojazdy o ładowności 1,5 tony, 3 ton, a nawet 5 ton, o mocy wyciągarki do 6 ton, a także samochody z udźwigiem HDS do 2,5 tony.

Laweta 24h

Specjalizujemy się w pomocy drogowej oraz w świadczeniu usług lawetą 24h. Zapewniamy sprawny i bezpieczny transport aut na lawecie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem dostosowanym do przewozu aut osobowych, samochodów dostawczych oraz pojazdów wagi ciężkiej takich jak samochody ciężarowe (tiry), autokary, maszyny rolnicze i sprzęt budowlany. Każdy z tych pojazdów jesteśmy w stanie szybko wyciągnąć z rowu, postawić na kołach i odholować pod adres, który wskaże nam klient. Dzięki wieloletniej praktyce zawodowej naszych kierowców transportujemy pojazdy sprawnie, terminowo, a przede wszystkim bezpiecznie. Mamy licencję na transport międzynarodowy, dlatego nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski oraz Europy. Usługi te są objęte ubezpieczeniem w zakresie odpowiedzialności przewoźnika w ruchu krajowym i zagranicznym. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanym usługami lawetą 24h.

Ile zapłacisz za autoholowanie?

Firma z ugruntowaną pozycją w branży i z tak dużym doświadczeniem, jak nasza, może sobie pozwolić na konkurencyjne ceny za autoholowanie. Możesz, więc liczyć z naszej strony na korzystną ofertę, zwłaszcza jeśli korzystasz z naszych usług nie po raz pierwszy. Na wysokość ceny wpływa rodzaj lawety, czas, w którym zostanie ona przeznaczona na Twoje potrzeby oraz odległość, jaką pokona. Czynnikiem, który również wpływa na cenę autoholowania to miejsce, w którym doszło do zdarzenia, wielkość i waga pojazdu. Ewentualnie koszt może być wyższy ze względu na konieczność wyciągnięcia pojazdu z zaspy, rowu lub innego trudnego terenu. Dysponujemy pojazdami marki Mercedes, MAN, Fiat i Iveco z platformą hydrauliczną, dostosowanymi także do załadunku pojazdów o niskim zawieszeniu.

Masz problem na drodze – zadzwoń i poznaj szczegóły oferty. Nasz numer to: 661 333 777

Usługi transportu auta na lawecie w Opolskiem

Usługi transportu auta na lawecie są często koniecznością, ze względu na zakaz holowania pojazdów na autostradach za pomocą linki. W przypadku awarii na tego typu drodze niesprawny samochód musi zostać przetransportowany do najbliższego punktu obsługi podróżnych lub wyjazdu. Nie mogą być też holowane auta z niesprawnym układem zawieszenia i układem kierowniczym. Większość producentów aut nie pozwala również na holowanie samochodów z automatyczną skrzynią biegów, szczególnie na dużych dystansach. Wysokim ryzykiem jest też obarczone holowanie aut z napędem hybrydowym i elektrycznym. Jeżeli Twój samochód zepsuł się na autostradzie bądź z innych powodów nie może zostać odholowany, zdecyduj się na naszą ofertę transportu auta na lawecie w Opolskiem.

holowanie na A4

WYMIANA
KOŁA

holowanie z A4

NAPRAWY
NA DRODZE

holowanie na autostradzie A4

WYMIANA
ŻARÓWKI

szybkie holowanie A4

OTWIERANIE
SAMOCHODU

bezpieczne holowanie A4

PALIWO
I ODSYSANIE

holowanie A4 tanio

HOLOWANIE
SAMOCHODÓW

Pomoc Drogowa

661 333 777

 

Zadzwoń

Spokój w 4 krokach

pomoc drogowa Opole

WEZWANIE

Firma AUTO CZOK udzieli pomocy szybko i profesjonalnie. Nasze centrum pomocy drogowej dyżuruje 24H na dobę.

pomoc drogowa w opolu

POMOC
LUB HOLOWANIE

Posiadamy zaplecze techniczne potrzebne do sprawnego udzielenia pomocy drogowej i holowania pojazdów.

pomoc drogowa Opole

SAMOCHÓD
ZASTĘPCZY

Zapewniamy samochód zastępczy. Mimo wypadku lub stłuczki nie musisz zmieniać swoich planów.

pomoc drogowa A4

NAPRAWA
POWYPADKOWA

Sprawnie realizujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich marek.

Nasze pojazdy specjalistyczne

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 815

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarek: 5 ton

pomoc drogowa TIR Opolskie

MAN
TGL 8.180

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3 ton
Moc wyciągarki: 3,5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3,5 ton
Moc wyciągarki: 4 ton

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
SPRINTER 519

Ładowność: 2 tony
Moc wyciągarki: 3 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1023

Ładowność: 4 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

FIAT
DUCATO

Ładowność: 1,5 tony
Moc wyciągarki: 2 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1528

Ładowność: 5 tony
Moc wyciągarki: 6 tony
Udźwig HDS: 2,5 tony

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance