608 366 665

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

blacharsko-lakierniczego

Serwis samochodowy – Opole

Serwis samochodowy Auto Czok z Opola zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowych napraw powypadkowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ekipie kompetentnych fachowców nasze usługi realizujemy szybko i sprawnie, dotrzymując ustalonych terminów. Nasz profesjonalny zespół realizuje wszelkie naprawy powypadkowe z dbałością o każdy szczegół. Wszystkie usługi realizujemy w jednym miejscu, stawiając na pierwszym miejscu komfort naszych Klientów. Zajmujemy się mechaniką samochodową, naprawą układów hamulcowych, kierowniczych i wydechowych,
wymianą amortyzatorów, a także wulkanizacją i lakiernictwem. Do współpracy zachęcamy Klientów indywidualnych oraz firmy z Opola, a także jego okolic.

Naprawy powypadkowe

W zakres wykonywanych przez nas napraw powypadkowych wchodzą prace z zakresu blacharstwa i lakiernictwa samochodowego oraz mechaniki pojazdowej. Zajmuje się odtwarzaniem profilu blachy samochodowej i renowacją uszkodzonej struktury karoserii. Mamy profesjonalny sprzęt, który pozwala nam na sprawne naprostowanie blachy i przywrócenie jej do pierwotnego kształtu. Dysponujemy kilkoma ramami naprawczymi typu Blackhawk, które są sprzętem dopasowanym do napraw powypadkowych aut osobowym, ciężarowych oraz autokarów i przyczep. Dla jak najlepszego wykonania naprawy korzystamy również z komputerowych systemów pomiarowych płyty podłogowej.

Naprawy lakiernicze

Wykonujemy również naprawy lakiernicze, które oferujemy w przypadku uszkodzenia lakieru samochodowego. Zapewniamy dobór odpowiedniego koloru blachy przy pomocy komputerowego oprogramowania, aby na karoserii nie było śladów przeprowadzonej naprawy oraz dokładne wykonanie całego zabiegu lakierowania. Stosujemy wysokiej jakości produkty marki Glasurit, a naprawę wykonujemy w bezpyłowej komorze, która zapewnia oszczędność, ze względu na mniejszą ilość zużytego lakieru, trwałe wykończenie i idealne przyleganie lakieru do karoserii. Gwarantujemy dokładnie wykonaną naprawę lakierniczą oraz aplikację lakieru odpornego na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Wulkanizacja

W zakres usług naszego serwisu samochodowego wchodzi również wulkanizacja. Oferujemy naprawę i wymianę opon samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do montażu i demontażu opon oraz wyważania kół, jak również wysokiej jakości materiałami wulkanizacyjnymi. Dzięki temu, mogą być Państwo pewni, że korzystając z naszych usług wymiany i naprawy ogumienia, będą mogli zapomnieć o wizycie w serwisie samochodowym przez długi czas. Zajmujemy się też mobilną wulkanizacją samochodów.

Naprawa auta na drodze

Oferujemy również usługę szybkiej naprawy auto na drodze w przypadku małej awarii.
Zapewniamy pomoc przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu oraz szybki przyjazd we wskazane miejsce. Sprawnie przeprowadzamy naprawę auta na drodze, aby Klient jak najszybciej mógł wyruszyć w dalszą drogę. W przypadku gdy samochód wymaga dłuższej naprawy proponujemy samochodów zastępczy.

Zakres naszych usług

naprawy powypadkowe Opole

LAKIERNICTWO
SAMOCHODOWE

naprawy powypadkowe w Opolu

BLACHARSTWO
SAMOCHODOWE

naprawy powypadkowe opolskie

MECHANIKA
POJAZDOWA

Oferujemy usługi blacharskie w zakresie napraw samochodów osobowych i ciężarowych dowolnej marki.

 

  • naciąganie na 3 ramach naprawczych typu BLACKHAWK z komputerowym pomiarem z gwarancją,
  • prostowanie.

Oferujemy szerokie spektrum napraw blacharskich

 

  • technika lakierowania odbywa się zgodnie z dyrektywą UE na najlepszych produktach GLASURIT,
  • lakierowanie samochodów w komorze bezpyłowej z certyfikatem unijnym,
  • komputerowe dobieranie lakierów,
  • profesjonalne lakiernictwo.

Świadczymy szeroki zakres usług mechanicznych wszystkich typu pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Serwis samochodowy jest dostępny dla naszych klientów przez całą dobę.

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance