661 333 777

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

laweta samochodowa Opole

Pomoc drogowa na autostradzie A4

Znaczącym dla nas segmentem działalności jest pomoc drogowa na autostradzie A4.

Jest to najdłuższa autostrada w Polsce i druga po trasie E7 najdłuższa krajowa droga szybkiego ruchu. Prowadzi z zachodu na wschód przez południową Polskę, a jej długość wynosi 667 km. Autostrada przoduje w rankingach najniebezpieczniejszych dróg w Polsce. Według policyjnych raportów z dróg dochodzi tu do dużo ponad 150 wypadków rocznie, a raporty nie pokazują liczby zdarzeń zakwalifikowanych jako kolizje drogowe. W samym 2021 roku na autostradzie na skutek wypadków i kolizji zostało rannych aż 214 osób. Autostrada przebiega m.in. przez województwo małopolskie, dolnośląskie i opolskie, w którym firma Auto Czok zapewnia pomoc drogową.

Całodobowa pomoc drogowa na A4

Świadczymy usługi całodobowej pomocy drogowej na A4. Na naszą pomoc drogową możesz liczyć niezależnie od tego, jakie zdarzenie spotkało Cię na odcinkach autostrady A4 Opole-Wrocław oraz Opole-Katowice. Miałeś kolizję drogową, zabrakło Ci paliwa, przydarzyła Ci się awaria auta – zadzwoń i zgłoś to naszym fachowcom. Wykonujemy zarówno drobne, jak i bardziej zaawansowane naprawy na miejscu. Mamy dużą flotę holowników i lawet drogowych, dzięki którym pomoc w nagłych wypadkach to dla nas żaden problem. Ilość pojazdów holowniczych pozwala nam obsługiwać kilka zgłoszeń w tym samym czasie. Do zdarzeń dysponujemy pojazdy o różnej mocy wyciągarek i ładowności. Holowanie aut na autostradzie jest zabronione i surowo karane, dlatego zachęcamy do korzystania z naszych usług całodobowej pomocy drogowej na A4.

Zakres usług pomocy drogowej na A4

Dzięki wielu pojazdom specjalistycznym, takim jak Man TGS 41.480 z wyciągarką o mocy 40 ton i maksymalnym udźwigiem 40 ton, którymi dysponujemy, możemy zaoferować szeroki zakres usług dla wielu Klientów. Udzielamy pomocy zarówno kierowcom aut osobowych, jak i pojazdów dostawczych, aut ciężarowych (tirów), autokarów, maszyn rolniczych i budowlanych. Jeżeli w kolizji uczestniczył załadowany samochód ciężarowy, zapewniamy również pomoc w przeładunku towaru na podstawioną drugą naczepę tira oraz odholowanie uszkodzonego pojazdu. W razie potrzeby możemy dostarczyć również Klientowi auto zastępcze. Dysponujemy wieloma samochodami osobowymi oraz z nadwoziem typu combi, a także pojazdami dostawczymi z silnikiem diesla i benzynowym.

Pomoc drogowa na A4

W ramach pomocy drogowej na A4, oferujemy kompleksowe usługi holowania i naprawy aut. Jeżeli usterka nie może być usunięta na miejscu, proponujemy transport auta do naszego warsztatu, w którym zajmujemy się mechaniką pojazdowa, blacharstwem i lakiernictwem. Wykonujemy m.in. naprawę i wymianę rozrządu oraz skrzyni biegów, naprawę układu wydechowego, kierowniczego i hamulcowego oraz wymianę amortyzatorów, oleju. Zajmujemy się też serwisem elektroniki i klimatyzacji, a także wulkanizacją, lakiernictwem i blacharstwem.

Awaria samochodu na autostradzie

W razie wystąpienia awarii samochodu na autostradzie, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach, które zapewnią bezpieczeństwo kierowcy i innym pojazdom. Auto powinno znajdować się na pasie awaryjnym, a około 100 metrów za nim należy ustawić trójkąt ostrzegawczy. Kierowca stojący na autostradzie powinien być ubrany w odblaskową kamizelkę, aby być jak najlepiej widocznym dla innych uczestników ruchu. Po wykonaniu tych czynności należy skontaktować się z pomocą drogową i poinformować o zaistniałej sytuacji. Jeżeli w pobliżu miejsca zdarzenia znajduje się miejsce obsługi podróżnych bądź zjazd z autostrady i jest możliwe przemieszczenie się mimo awarii, warto przestawić auto w jedno z tych miejsc.

Nasza pomoc drogowa jest usługą całodobową, świadczoną przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Przez 24 godziny na dobę pracuje także nasz serwis samochodowy.

holowanie na A4

WYMIANA
KOŁA

holowanie z A4

NAPRAWY
NA DRODZE

holowanie na autostradzie A4

WYMIANA
ŻARÓWKI

szybkie holowanie A4

OTWIERANIE
SAMOCHODU

bezpieczne holowanie A4

PALIWO
I ODSYSANIE

holowanie A4 tanio

HOLOWANIE
SAMOCHODÓW

Pomoc Drogowa

661 333 777

 

Zadzwoń

Spokój w 4 krokach

pomoc drogowa Opole

WEZWANIE

Firma AUTO CZOK udzieli pomocy szybko i profesjonalnie. Nasze centrum pomocy drogowej dyżuruje 24H na dobę.

pomoc drogowa w opolu

POMOC
LUB HOLOWANIE

Posiadamy zaplecze techniczne potrzebne do sprawnego udzielenia pomocy drogowej i holowania pojazdów.

pomoc drogowa Opole

SAMOCHÓD
ZASTĘPCZY

Zapewniamy samochód zastępczy. Mimo wypadku lub stłuczki nie musisz zmieniać swoich planów.

pomoc drogowa A4

NAPRAWA
POWYPADKOWA

Sprawnie realizujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich marek.

Nasze pojazdy specjalistyczne

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 815

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarek: 5 ton

pomoc drogowa TIR Opolskie

MAN
TGL 8.180

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3 ton
Moc wyciągarki: 3,5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3,5 ton
Moc wyciągarki: 4 ton

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
SPRINTER 519

Ładowność: 2 tony
Moc wyciągarki: 3 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1023

Ładowność: 4 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

FIAT
DUCATO

Ładowność: 1,5 tony
Moc wyciągarki: 2 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1528

Ładowność: 5 tony
Moc wyciągarki: 6 tony
Udźwig HDS: 2,5 tony

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance