661 333 777

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

pomoc drogowa TIR Opolskie

Pomoc drogowa dla samochodów ciężarowych

Auto Czok świadczy usługi pomocy drogowej dla samochodów ciężarowych. Mimo że z oficjalnych statystyk wynika, że kierowcy tirów jeżdżą bezpieczniej niż kierowcy aut osobowych, wciąż dochodzi do wielu zdarzeń drogowych z ich udziałem. Gdy już zdarza się taki wypadek, organizacja pomocy drogowej w przypadku samochodów ciężarowych nie jest prostą sprawą. Trudność polega m.in. na postawieniu auta ciężarowego na kołach oraz odholowaniu z miejsca zdarzenia. Trzeba pamiętać przy tym o innych uczestnikach ruchu i zorganizować pomoc tak, aby była dla wszystkich bezpieczna. Firma Auto Czok dysponuje doświadczeniem, sprzętem i pojazdami, dzięki którym bez problemu może zapewnić pomoc w przypadku stłuczki czy wypadku z udziałem samochodów ciężarowych.

Pomoc drogowa dla TIR-ów w Opolu

Jesteśmy firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem w organizacji holowania i pomocy drogowej dla TIR-ów w Opolu i jego okolicach. W ciągu tych lat uczestniczyliśmy jako pomoc drogowa w najróżniejszych zdarzeniach drogowych, w tym także w wielu zdarzeniach z udziałem TIR-ów. Dzięki tak dużemu doświadczeniu, jesteśmy doskonale przygotowani do swojej pracy. Na miejscach wezwań naszej pomocy działamy bezpiecznie i sprawnie. Usługi pomocy drogowej dla TIR-ów świadczymy 24 godziny na dobę, nie mając ani jednego dnia przerwy w roku. Oznacza to, że niezależnie od pory dnia lub nocy, bez względu na to, czy jest to dzień roboczy, weekend czy święto, jesteśmy gotowi do udzielania pomocy.

Holowanie tirów

Usługę holowania samochodów ciężarowych (TIR-ów) realizujemy dzięki flocie odpowiednich pojazdów holowniczych. Specjalnie doposażony holownik pozwala nam na transport zarówno aut ciężarowych, jak i autokarów, maszyn rolniczych i budowlanych. Mamy także odpowiedni sprzęt przeładunkowy (podnośniki i dźwigi), który angażujemy do pomocy wtedy, gdy wypadkowi ulega samochód ciężarowy z załadowaną towarem naczepą. Zapewniamy bezpieczne i prawidłowe holowanie TIR-a przy pomocy odpowiednio oznakowanego, sztywnego holu. W zakres usług pomocy drogowej dla TIR-ów wchodzi również mobilny serwis opon, który zajmuje się usuwaniem ciał obcych z ogumienia, regulacją ciśnienia, prostowaniem felg oraz wymianą opon.

Naprawa TIR-ów

Ponadto prowadzimy w Opolu serwis powypadkowy dla aut osobowych i dostawczych. Zajmujemy się też naprawą TIR-ów. W razie konieczności możemy odholować uszkodzonego TIR-a bezpośrednio do naszego zakładu, gdzie szybko i profesjonalnie wykonamy jego naprawę. Zapewniamy profesjonalną diagnostykę komputerową, dzięki czemu szybko możemy przeprowadzić testy wykonawcze na podzespołach i zlokalizować źródło awarii. Zajmujemy się m.in. geometrią zawieszenia, wymianą i naprawą układów rozrządu oraz serwisowaniem i naprawą skrzyni biegów. W zakresie naszych usług znajduje się również wymiana oleju, naprawa układu hamulcowego, kierowniczego i wydechowego oraz wymiana amortyzatorów, naprawa elektroniki i klimatyzacji.

Oferta auto pomocy dla TIR-ów

Świadczymy szeroki zakres usług i gwarantujemy krótkie terminy realizacji, sprawne przybycie na miejsce zdarzenia i naprawę oraz gwarancję na przeprowadzone prace. Zapewniamy precyzję podczas wykonywania wszystkich zleceń i konkurencyjne ceny. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort Klienta, dlatego odpowiednie zabezpieczamy miejsce zdarzenia, staramy się możliwie jak najszybciej naprawić usterkę, a w razie konieczności transportujemy samochód to naszego warsztatu. Na miejsce możemy również dostarczyć samochód zastępczy z silnikiem diesla, bądź benzynowym. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorstwami i ubezpieczalniami. Oferujemy wygodne bezgotówkowe rozliczenia na podstawie umów zawartych z firmami ubezpieczeniowymi.

holowanie na A4

WYMIANA
KOŁA

holowanie z A4

NAPRAWY
NA DRODZE

holowanie na autostradzie A4

WYMIANA
ŻARÓWKI

szybkie holowanie A4

OTWIERANIE
SAMOCHODU

bezpieczne holowanie A4

PALIWO
I ODSYSANIE

holowanie A4 tanio

HOLOWANIE
SAMOCHODÓW

Pomoc Drogowa

661 333 777

 

Zadzwoń

Spokój w 4 krokach

pomoc drogowa Opole

WEZWANIE

Firma AUTO CZOK udzieli pomocy szybko i profesjonalnie. Nasze centrum pomocy drogowej dyżuruje 24H na dobę.

pomoc drogowa w opolu

POMOC
LUB HOLOWANIE

Posiadamy zaplecze techniczne potrzebne do sprawnego udzielenia pomocy drogowej i holowania pojazdów.

pomoc drogowa Opole

SAMOCHÓD
ZASTĘPCZY

Zapewniamy samochód zastępczy. Mimo wypadku lub stłuczki nie musisz zmieniać swoich planów.

pomoc drogowa A4

NAPRAWA
POWYPADKOWA

Sprawnie realizujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich marek.

Nasze pojazdy specjalistyczne

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 815

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarek: 5 ton

pomoc drogowa TIR Opolskie

MAN
TGL 8.180

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3 ton
Moc wyciągarki: 3,5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3,5 ton
Moc wyciągarki: 4 ton

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
SPRINTER 519

Ładowność: 2 tony
Moc wyciągarki: 3 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1023

Ładowność: 4 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

FIAT
DUCATO

Ładowność: 1,5 tony
Moc wyciągarki: 2 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1528

Ładowność: 5 tony
Moc wyciągarki: 6 tony
Udźwig HDS: 2,5 tony

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance