661 333 777

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

auto pomoc Opole

Pomoc drogowa w Oleśnie

Zapewniamy szybką i sprawną pomoc drogową w Oleśnie. Pomagamy zarówno mieszkańcom miasta, jak i turystom, którzy mają problem z autem podczas pobytu w powiecie oleskim. Osoby przyjezdne najczęściej odwiedzają Olesno ze względu na ciekawe zabytki. Wśród nich znajdują się kościoły, stara synagoga oraz cmentarz. Miasto jest bardzo ładne, a na jego terenie zlokalizowana jest droga krajowa nr 11. W powiecie oleskim znajdują się także drogi wojewódzkie, takie jak droga wojewódzka nr 487, droga wojewódzka nr 494 oraz droga wojewódzka nr 901. W Oleśnie jest duży ruch samochodowy, co wiąże się z licznymi awariami i kolizjami samochodowymi. W takiej sytuacji bardzo często niezbędna okazuje się pomoc drogowa.

Auto pomoc w Oleśnie

Warto skorzystać z profesjonalnej usługi auto pomocy w Oleśnie, świadczonej przez cenioną i sprawdzoną firmę. AUTO CZOK zajmuje się organizacją sprawnej oraz bezpiecznej auto pomocy w Oleśnie i okolicy. Jeśli w Twoim samochodzie pojawiła się usterka, przez którą nie możesz kontynuować jazdy lub miałeś kolizję, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie zorganizujemy dla Ciebie pomoc drogową. Możemy wykonać drobne naprawy na miejscu. Zajmujemy się odsysaniem paliwa, a także wymianą opon i żarówek. W razie potrzeby zapewniamy holowanie w miejsce wskazane przez Klienta oraz auto zastępcze. Zwracamy uwagę, by wykonywana usługa była jak najbardziej bezpieczna, sprawna i rzetelna.

Laweta w Oleśnie

Świadczymy usługi transportu pojazdów lawetą w Oleśnie i jego okolicach. Mamy lawetę przygotowaną do transportu aut osobowych, ciężarowych, dostawczych, autokarów, a także maszyn rolniczych i budowlanych, m.in. wózków widłowych. Do kontaktu zachęcamy osoby, których auto uległo awarii lub wypadkowi. W razie możliwości, dla komfortu Klientów naprawiamy auto na drodze, jednak w przypadku większej awarii oferujemy sprawny załadunek i transport na lawecie. Zapewniamy bezpieczne i profesjonalne holowanie, a w razie potrzeby również wynajem auta zastępczego. Dysponujemy wieloma samochodami z silnikiem diesla, benzynowym i hybrydowym. Mamy m.in. auta osobowe i combi, takie jak Opel Astra K i Insignia, a także samochody dostawcze i typu SUV. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych i firmy.

Całodobowa pomoc drogowa w Oleśnie

Usługi całodobowej pomocy drogowej w Oleśnie, firma Auto Czok realizuje w przypadku wystąpienia różnego rodzaju awarii oraz trudności z otwarciem lub uruchomieniem auta. Zajmujemy się m.in. naprawą immobilizera, autoalarmu, zapłonu oraz dowozimy i wypompowujemy błędnie zatankowane paliwo. Oferujemy pomoc w uruchomieniu auta w przypadku rozładowania akumulatora, zatrzaśnięcia kluczyka i zamarznięta zamka. W naszej ofercie znajduje się również wyciąganie pojazdów z rowów, zasp i innych miejsc, z których wyjazd jest utrudniony, bądź niemożliwy. Możemy przetransportować pojazd do naszego warsztatu, w którym wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe, a także zajmujemy się blacharstwem i lakiernictwem.

holowanie na A4

WYMIANA
KOŁA

holowanie z A4

NAPRAWY
NA DRODZE

holowanie na autostradzie A4

WYMIANA
ŻARÓWKI

szybkie holowanie A4

OTWIERANIE
SAMOCHODU

bezpieczne holowanie A4

PALIWO
I ODSYSANIE

holowanie A4 tanio

HOLOWANIE
SAMOCHODÓW

Pomoc Drogowa

661 333 777

 

Zadzwoń

Spokój w 4 krokach

pomoc drogowa Opole

WEZWANIE

Firma AUTO CZOK udzieli pomocy szybko i profesjonalnie. Nasze centrum pomocy drogowej dyżuruje 24H na dobę.

pomoc drogowa w opolu

POMOC
LUB HOLOWANIE

Posiadamy zaplecze techniczne potrzebne do sprawnego udzielenia pomocy drogowej i holowania pojazdów.

pomoc drogowa Opole

SAMOCHÓD
ZASTĘPCZY

Zapewniamy samochód zastępczy. Mimo wypadku lub stłuczki nie musisz zmieniać swoich planów.

pomoc drogowa A4

NAPRAWA
POWYPADKOWA

Sprawnie realizujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich marek.

Nasze pojazdy specjalistyczne

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 815

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarek: 5 ton

pomoc drogowa TIR Opolskie

MAN
TGL 8.180

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3 ton
Moc wyciągarki: 3,5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3,5 ton
Moc wyciągarki: 4 ton

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
SPRINTER 519

Ładowność: 2 tony
Moc wyciągarki: 3 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1023

Ładowność: 4 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

FIAT
DUCATO

Ładowność: 1,5 tony
Moc wyciągarki: 2 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1528

Ładowność: 5 tony
Moc wyciągarki: 6 tony
Udźwig HDS: 2,5 tony

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance