661 333 777

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

holowanie Opole

Pomoc drogowa w Brzegu

Organizujemy pomoc drogową w Brzegu. Jest to urocze miasto położone nad Odrą w powiecie brzeskim. Ze względu na liczne zabytki, Brzeg jest chętnie odwiedzany przez turystów, co powoduje duży ruch samochodowy. Z tego powodu postanowiliśmy zapewnić usługę auto pomocy nie tylko dla osób odwiedzających to miasto, ale również dla jego mieszkańców. Oferujemy wysokiej jakości pomoc drogową w Brzegu i pobliskich miejscowościach. Turyści odwiedzający to miasto powinni zwrócić szczególną uwagę na takie zabytki jak renesansowy Zamek Piastów Śląskich, pomnik św. Trójcy na pl. Zamkowym czy Ratusz pochodzący z XIV wieku. Atrakcyjny zabytek stanowią również barokowe figury znajdujące się przed fasadą kościoła Podwyższenia św. Krzyża. Brzeg jest szczególnie często odwiedzany podczas festiwali teatralnych i muzycznych, dlatego nasza firma przygotowana jest na sprawną realizację usług nawet w szczycie sezonu.

Auto pomoc w Brzegu

Świadczymy usługi auto pomocy w Brzegu – mieście słynącym z licznych zabytków i pomników przyrody. Z tego powodu miasto jest często odwiedzane przez turystów, w związku z czym, często dochodzi do kolizji i awarii samochodowych. W takiej sytuacji zapewniamy szybką i sprawną pomoc drogową. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie i wskazać miejsce, gdzie mamy przyjechać. Postaramy się dojechać najszybciej, jak to możliwe, abyś nie musiał na nas długo czekać. Oprócz naprawy czy odholowania auta, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom wynajem samochodu zastępczego. W powiecie brzeskim jest rozwinięty transport drogowy. Przez Brzeg przebiegają drogi krajowe oraz drogi wojewódzkie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możemy Ci pomóc. Wykonujemy drobne naprawy na drodze, a także organizujemy holowanie w miejsce wskazane przez Klienta. Zachęcamy do kontaktu Klientów prywatnych i instytucjonalnych zainteresowanych pomocą drogową na autostradzie A4 i w Brzegu.

Laweta w Brzegu

Oferujemy transport auta lawetą na terenie Brzegu, a także okolic tego miasta. Świadczymy usługi dla Klientów prywatnych i instytucjonalnych, którzy potrzebują pomocy w transporcie samochodu, który uległ awarii bądź wypadkowi. Pomagamy też właścicielom nowych pojazdów, którzy chcą, by zostały sprawnie przetransportowane pod wskazany adres. Dysponujemy lawetą, którą możemy przewieźć zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, ciężarowe oraz maszyny rolnicze i budowlane. Świadczymy również usługi holowania różnego rodzaju pojazdów, w tym wolnobieżnych. W razie potrzeby możemy zaoferować wynajem samochodu zastępczego. Mamy auta osobowe i dostawcze wielu marek z silnikami benzynowymi i diesla.

Całodobowa pomoc drogowa w Brzegu

Usługi całodobowej pomocy drogowej w Brzegu, firma Auto Czok realizuje w przypadku trudności z otwarciem lub uruchomieniem auta, stłuczki, wypadku lub innych problemów związanych z pojazdem. Pomagamy Klientom, w których autach wystąpiła awaria immobilizera, blokada autoalarmu lub zapłonu bądź auto zostało zalane nieprawidłowym paliwem. Zapraszamy też do kontaktu w przypadku rozładowania się akumulatora, zniszczenia, zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczyków oraz awarii, zabrudzenia czy zamarznięcia zamka w drzwiach. Zajmujemy się też wyciąganiem pojazdów z rowów, zasp, piaszczystym obszarów i innych miejsc, w których auto utknęło. Jeżeli okaże się, że doszło do awarii, która nie może być usunięta na miejscu zdarzenia, zapewniamy transport samochodu do naszego warsztatu, który świadczy usługi blacharskie, lakiernicze i zajmuje się mechaniką pojazdową.

holowanie na A4

WYMIANA
KOŁA

holowanie z A4

NAPRAWY
NA DRODZE

holowanie na autostradzie A4

WYMIANA
ŻARÓWKI

szybkie holowanie A4

OTWIERANIE
SAMOCHODU

bezpieczne holowanie A4

PALIWO
I ODSYSANIE

holowanie A4 tanio

HOLOWANIE
SAMOCHODÓW

Pomoc Drogowa

661 333 777

 

Zadzwoń

Spokój w 4 krokach

pomoc drogowa Opole

WEZWANIE

Firma AUTO CZOK udzieli pomocy szybko i profesjonalnie. Nasze centrum pomocy drogowej dyżuruje 24H na dobę.

pomoc drogowa w opolu

POMOC
LUB HOLOWANIE

Posiadamy zaplecze techniczne potrzebne do sprawnego udzielenia pomocy drogowej i holowania pojazdów.

pomoc drogowa Opole

SAMOCHÓD
ZASTĘPCZY

Zapewniamy samochód zastępczy. Mimo wypadku lub stłuczki nie musisz zmieniać swoich planów.

pomoc drogowa A4

NAPRAWA
POWYPADKOWA

Sprawnie realizujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich marek.

Nasze pojazdy specjalistyczne

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 815

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarek: 5 ton

pomoc drogowa TIR Opolskie

MAN
TGL 8.180

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3 ton
Moc wyciągarki: 3,5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3,5 ton
Moc wyciągarki: 4 ton

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
SPRINTER 519

Ładowność: 2 tony
Moc wyciągarki: 3 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1023

Ładowność: 4 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

FIAT
DUCATO

Ładowność: 1,5 tony
Moc wyciągarki: 2 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1528

Ładowność: 5 tony
Moc wyciągarki: 6 tony
Udźwig HDS: 2,5 tony

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance