661 333 777

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

pomoc drogowa TIR

Pomoc drogowa w Niemodlinie

Auto Czok niesie pomoc drogową w okolicy Niemodlina od ponad 35 lat. Są to lata, które doskonale przygotowały nas na sytuacje na drodze z udziałem różnych pojazdów – od aut osobowych, po ciężarowe. Dziś bez chwili wahania możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie usług, co też przekłada się na jakość udzielanej klientom pomocy drogowej. Natychmiastowa reakcja na wezwania do zdarzeń drogowych i bardzo dobra organizacja pomocy na miejscu zdarzenia – tak wygląda nasza praca na co dzień. Codziennie w każdym regionie Polski dochodzi do nieprzyjemnych zdarzeń na drodze – awarii, kolizji lub, co najgorsze, poważnych wypadków drogowych. Nie inaczej jest w Niemodlinie w województwie opolskim – mieście, które przez wiele lat czekało na obwodnicę i tak jak w innych polskich regionach, również i w gminie Niemodlin przydaje się pomoc drogowa.

Całodobowa pomoc na drogach w Niemodlinie

Oferujemy całodobową pomoc drogową na drogach województwa opolskiego, także w rejonie miasta i gminy Niemodlin. Niezależnie od tego, czy masz problem z autem osobowym, dostawczym, ciężarowym (tirem), autobusem, maszyną rolniczą lub budowlaną, jesteśmy gotowi Ci pomóc w wyciągnięciu pojazdu z rowu, postawieniu go na czterech kołach i odholowaniu na parking lub do wybranego warsztatu naprawczego. Dodatkowo oferujemy pomoc w przeładunku towaru z uszkodzonych na skutek wypadku lub uległych awarii tirów. Dyżurujemy 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. Nieważne, czy jest to noc, czy są to święta, zawsze odpowiadamy na wezwania do zdarzeń. Zachęcamy do kontaktu Klientów prywatnych i instytucjonalnych zainteresowanych pomocą drogową na autostradzie A4 i w Niemodlinie.

Auto pomoc w Niemodlinie

Zajmujemy się nie tylko holowaniem, ale też oferujemy całodobową auto pomoc w Niemodlinie. Pod jednym szyldem prowadzimy również zakład naprawczy oraz stanowisko wulkanizacji. Jeżeli usterka bądź awaria wynikająca ze stłuczki nie będzie mogła zostać naprawiona na miejscu, to możemy zaoferować transport samochodu do naszego warsztatu. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie drobnych napraw, ale też kompleksowych napraw powypadkowych. Holowanie lawetą i naprawę ściągniętego z miejsca zdarzenia auta można rozliczyć z nami bezgotówkowo, np. z OC sprawcy. Natomiast w dalszą podróż można się udać naszym autem zastępczym. Oferujemy wynajem samochodów osobowych i dostawczych różnych marek, które wyposażone są w silnik diesla bądź benzynowy.

Laweta w Niemodlinie

Oferujemy transport samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych lawetą na terenie Niemodlina i jego okolic. Pomagamy właścicielom nowych aut przetransportować je we wskazane miejsce, a także osobom, których auto uległo awarii, przez co musi zostać odstawione do warsztatu. Dysponujemy lawetą, którą możemy transportować nie tylko auta osobowe i dostawcze, ale też ciężarowe, maszyny rolnicze i budowlane, takie jak wózki widłowe i ciągniki. Zajmujemy się też holowaniem różnego rodzaju pojazdów. W razie potrzeby, oferujemy wynajem auta zastępczego, które podstawiamy na miejsce wybrane przez Klienta. Mamy szeroki wybór aut osobowych i dostawczych różnych marek.

Całodobowa pomoc drogowa w Niemodlinie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług całodobowej pomocy drogowej w Niemodlinie w przypadku wystąpienia problemów z otwarciem bądź uruchomieniem auta wynikających m.in. ze zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczyka, nalania nieprawidłowego paliwa bądź rozładowania akumulatora. Oferujemy też dowóz paliwa, naprawę immobilizera i zapłonu oraz zepsutego bądź zamarzniętego zamka w drzwiach. Zachęcamy do kontaktu osoby potrzebujące pomocy w wyciągnięciu pojazdu z zaspy bądź rowu. Na miejscu wykonujemy drobne naprawy, a w razie potrzeby przewozimy auta do naszego warsztatu samochodowego.

holowanie na A4

WYMIANA
KOŁA

holowanie z A4

NAPRAWY
NA DRODZE

holowanie na autostradzie A4

WYMIANA
ŻARÓWKI

szybkie holowanie A4

OTWIERANIE
SAMOCHODU

bezpieczne holowanie A4

PALIWO
I ODSYSANIE

holowanie A4 tanio

HOLOWANIE
SAMOCHODÓW

Pomoc Drogowa

661 333 777

 

Zadzwoń

Spokój w 4 krokach

pomoc drogowa Opole

WEZWANIE

Firma AUTO CZOK udzieli pomocy szybko i profesjonalnie. Nasze centrum pomocy drogowej dyżuruje 24H na dobę.

pomoc drogowa w opolu

POMOC
LUB HOLOWANIE

Posiadamy zaplecze techniczne potrzebne do sprawnego udzielenia pomocy drogowej i holowania pojazdów.

pomoc drogowa Opole

SAMOCHÓD
ZASTĘPCZY

Zapewniamy samochód zastępczy. Mimo wypadku lub stłuczki nie musisz zmieniać swoich planów.

pomoc drogowa A4

NAPRAWA
POWYPADKOWA

Sprawnie realizujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich marek.

Nasze pojazdy specjalistyczne

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 815

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarek: 5 ton

pomoc drogowa TIR Opolskie

MAN
TGL 8.180

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3 ton
Moc wyciągarki: 3,5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3,5 ton
Moc wyciągarki: 4 ton

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
SPRINTER 519

Ładowność: 2 tony
Moc wyciągarki: 3 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1023

Ładowność: 4 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

FIAT
DUCATO

Ładowność: 1,5 tony
Moc wyciągarki: 2 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1528

Ładowność: 5 tony
Moc wyciągarki: 6 tony
Udźwig HDS: 2,5 tony

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance