661 333 777

Jeden numer załatwia wszystko

WSPÓŁPRACUJEMY Z

laweta samochodowa Opole

Pomoc drogowa w Strzelcach Opolskich

Osoby, które chcą skorzystać z pomocy drogowej w Strzelcach Opolskich, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Organizujemy sprawną i bezpieczną auto pomoc na terenie powiatu strzeleckiego. Podczas świadczenia usługi, najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie. Staramy się szybko rozpoznać potrzeby i oczekiwania Klientów, co pozwala nam na sprawną realizację usługi. Zdajemy sobie sprawę, że awaria samochodu, kolizja bądź inne zdarzenie na drodze nie należą do najprzyjemniejszych. Takie sytuacje często wywołują stres i zdenerwowanie, dlatego do każdego Klienta staramy się podchodzić ze spokojem. Wykazujemy się wyrozumiałością, rzetelnością i sumiennością. Bardzo ważny jest dla nas czas, dlatego szybko pojawiamy się w miejscu wskazanym przez Klienta. W przypadku poważnych awarii pojazdu oferujemy możliwość wynajęcia auta zastępczego.

Auto pomoc w Strzelcach Opolskich

Świadczymy usługi auto pomocy w Strzelcach Opolskich – mieście chętnie odwiedzanym przez turystów ze względu na liczne zabytki. Na jego terenie znajdują się kościoły, kamienice oraz cmentarz. Wśród atrakcji można wymienić także mury obronne i basztę obronną, a wielu turystów przybywa do miasta, by zobaczyć ruiny Zamku Książąt Piastowskich z XIV wieku. Urok miasta sprawia, że każdego roku jest ono odwiedzane przez wielu turystów, co powoduje, że zarówno im, jak i mieszkańcom może być potrzebna pomoc drogowa. Szczególnie zdarza się to w okresie pielgrzymek, których popularnym celem jest położona nieopodal Góra Świętej Anny. Przez większe natężenie ruchu nie sposób uniknąć awarii bądź kolizji, dlatego postanowiliśmy otworzyć firmę, świadczącą usługi auto pomocy 24 h / 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do kontaktu Klientów prywatnych i instytucjonalnych zainteresowanych pomocą drogową na autostradzie A4 i w Strzelcach Opolskich.

Laweta w Strzelcach Opolskich

Oferujemy transport pojazdów lawetą na terenie Strzelców Opolskich, a także okolic tego miasta. Nasze usługi kierujemy do Klientów prywatnych i instytucjonalnych, którzy potrzebują pomocy w transporcie auta osobowego lub ciężarowego, który uległ awarii. Do kontaktu zachęcamy też właścicieli nowych pojazdów, którzy chcą, by zostały sprawnie przetransportowane pod wskazany adres. Mamy lawetę dostosowaną do transportu aut osobowych, ale też autokarów, ciągników, wózków widłowych oraz innych maszyn rolniczych i budowlanych. Oferujemy też usługi holowania samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Zachęcamy też do kontaktu Klientów zainteresowanych wynajmem samochodów zastępczych. Dysponujemy pojazdami osobowymi i dostawczymi różnych marek z silnikiem diesla i benzynowym.

holowanie na A4

WYMIANA
KOŁA

holowanie z A4

NAPRAWY
NA DRODZE

holowanie na autostradzie A4

WYMIANA
ŻARÓWKI

szybkie holowanie A4

OTWIERANIE
SAMOCHODU

bezpieczne holowanie A4

PALIWO
I ODSYSANIE

holowanie A4 tanio

HOLOWANIE
SAMOCHODÓW

Pomoc Drogowa

661 333 777

 

Zadzwoń

Spokój w 4 krokach

pomoc drogowa Opole

WEZWANIE

Firma AUTO CZOK udzieli pomocy szybko i profesjonalnie. Nasze centrum pomocy drogowej dyżuruje 24H na dobę.

pomoc drogowa w opolu

POMOC
LUB HOLOWANIE

Posiadamy zaplecze techniczne potrzebne do sprawnego udzielenia pomocy drogowej i holowania pojazdów.

pomoc drogowa Opole

SAMOCHÓD
ZASTĘPCZY

Zapewniamy samochód zastępczy. Mimo wypadku lub stłuczki nie musisz zmieniać swoich planów.

pomoc drogowa A4

NAPRAWA
POWYPADKOWA

Sprawnie realizujemy kompleksowe naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich marek.

Nasze pojazdy specjalistyczne

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 815

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarek: 5 ton

pomoc drogowa TIR Opolskie

MAN
TGL 8.180

Ładowność: 3,5 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3 ton
Moc wyciągarki: 3,5 ton

pomoc drogowa Opole

IVECO
DAILY 72-170

Ładowność: 3,5 ton
Moc wyciągarki: 4 ton

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
SPRINTER 519

Ładowność: 2 tony
Moc wyciągarki: 3 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1023

Ładowność: 4 tony
Moc wyciągarki: 5 ton

pomoc drogowa Opole

FIAT
DUCATO

Ładowność: 1,5 tony
Moc wyciągarki: 2 tony

pomoc drogowa Opole

MERCEDES
ATEGO 1528

Ładowność: 5 tony
Moc wyciągarki: 6 tony
Udźwig HDS: 2,5 tony

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi w ramach Assistance