mechanik zmieniający koło

W jaki sposób działają mobilne serwisy opon?

Mobilne serwisy opon cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na wygodę i oszczędność czasu, które są niewątpliwie największymi zaletami tego typu rozwiązania. Świadczą one profesjonalne usługi diagnostyki i doradztwa oraz naprawy lub wymiany opony w miejscu, do którego zostały wezwane przez Klienta. Tak samo, jak stacjonarne warsztaty, dysponuję one odpowiednim sprzętem. Usługa ta jest polecana osobom, które nie mają czasu na umówienie się na wizytę w warsztacie i dojazd, bądź kierowcom, którym awaria koła przydarzyła się w drodze.

Jakie usługi świadczy mobilny serwis opon?

Mobilne serwisy opon oferują szereg usług związanych z naprawą i wymianą ogumienia. Do najpopularniejszych usług należą:

  • regulacja ciśnienia w oponach,
  • usuwanie ciał obcych z ogumienia,
  • naprawa przebitego ogumienia,
  • prostowanie felg,
  • wymiana kół z wyważeniem.

Firmy zajmujące się mobilną wulkanizacją oferują również usługi dodatkowe, takie jak fachowe doradztwo, dobór i dowóz nowej opony oraz felgi, a także inspekcja ciśnienia.

Jak działa mobilna wulkanizacja?

Firmy świadczące usługi mobilnej wulkanizacji dysponują odpowiednim sprzętem, który pozwala na sprawną naprawę opony, zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych oraz w TIR-ach. Najczęściej tego typu przedsiębiorstwa wyposażone są w wyważarki, podnośniki, montażownice, przystawki do opon, agregaty prądotwórcze, kompresory powietrza, a także materiały niezbędne do naprawy ogumienia i inne narzędzia montażowe. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu, Klient ma możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy, bez konieczności czekania w kolejce i dojazdu do warsztatu. Zdecydowanie się na usługi świadczone przez specjalistów, to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie, a co za tym możliwość bezpiecznego kontynuowana podróży.